Alarmlı Kapı Kilidi Sistemi

Alarmlı kilit sistemi

Alarmlı kapı kilit sisitemi çok yeni ürün. Mevcut bildiğiniz silindirik kilit sistemi ile aynı çalışmaktadır. Dışarıdan alarmlı olduğu belli olmayan bu sistemde kilit zorlanma yaşadığı an alarm vermeye başlamaktadır. Normalde diğer kilitlerden hiçbir farkı olmayan ve dışarıdan alarmlı olduğu belli olmayan bu kilit sayesinde mükkemmel bir koruma sağlanır.

Ev, iş yeri, kabin kilidinden otel kartlı kilidine, çelik kasadan çelik kapı ve yangın kapısına, pencere sistemlerinden elektronik güvenlik sistemlerine kadar çok çeşitli güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Kilit, dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Alarmlı Silindir’e fark yaratacak özellikler ekleyerek, ürünün yeni versiyonunu tanıttı.

Kale Kilit yeni versiyonun tanıttı

Kale kilit ilk versiyonunu 2017 de tanıttı ve büyük ilgi gören alarmlı kilit sisteminin teknolojisini ve tasarımını yeniledi. Alarmlı kilit sistemini yeni ar-ge çalışmaları ile güncellenmesi güvenliği 7 kat arttığı söyleniliyor. Hırsız ve kötü niyetli kişilerin caydırdılmasında o kadar büyük rol oynuyorki Kale kilit alarmlı kilit sistemleri aşılmaz bir güvenlik önlemi haline gelmesini sağladı.

Türkiye'de bir hırsız olayı, ev değiştirme, veya anahtar kaybetme durumları dışında nerdeyse hiçbir zaman kapı kilidi sistemini değiştirmek akla bile gelmiyor. 

Bağımsız bir alarm sistemi

Kapı kilidi alarm sistemi, mevcut ev ve işyeri alarm sisteminden bağımsız bir alarm sistemidir. Kapı kilidi alarm sistemini kullanmak için başka bir alarm sistemine ihtiyaç yoktur. Eğer zaten bir alarm sisteminiz varsa kapı kilidi alarm sistemi ile harika bir ikinci güvenlik önlemi olarka kullanılabilir.

Üstelik kapı kilit alarm sistemi montajı çok kolaydır. Mevcut anahtar silindir ve göbeğini sökün yerine alarmlı anahtar sistemini takın. İşte bu kadar kolay

Kapı kilidi alarm sistemi fiyatları

Normal kilitlerden çok da fazla fiyat farkı olmayan alarmlı kapı kilidi sistemi sanılanın kasine ekonomiktir.